Product Brand |
Schneider Electric |
| Product main category | TV socket |
| Range of product | ZENcelo |
| Rated voltage | |
| Rated current | |
| Bandwidth | 5...862 MHz TV |
| Mounting support | Wall |
| Device mounting | Flush, Surface |
| Material | Polycarbonate cover Polycarbonate grid plate Polycarbonate surround |
| insertion loss | < 3.5 dB |
| Dimension (H x W x D) mm | 87 mm x 87 mm x 33.4 mm |
| Product weight | |
| Standards | BS 3041 |
Special Price
৳750.00
was
৳1,250.00
Details
More Information
| Manufacturer | Schneider Electric |
|---|---|
| Part Nunber | E8431TVM_SA |
| MRP BDT (Tk) | ৳1,250.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}