Product Brand |
LS |
| Product main category | Metasol |
| Compatibility sub category | MC-185a/MC-225a |
| Poles description | 3P |
| Network frequency | 50/60 Hz |
| Network type | AC/DC |
| [Ue] rated operational voltage | 690 V AC |
| Height x Width x Depth | 141 mm x 147 mm x 184 mm |
| Product weight | 2.5 kg |
| Standards | IEC 60947-5-1 |
| Country of origin | Koria |
| Warranty period | 12 month |
Special Price
৳13,824.00
was
৳17,280.00
Details
More Information
| Manufacturer | LS |
|---|---|
| Part Nunber | MT-225-3H-130A |
| MRP BDT (Tk) | ৳17,280.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}