Product Brand |
Schneider |
| Product main category | TeSys |
| Compatibility sub category | LC1F185…LC1F400 |
| Poles description | 3P |
| Network frequency | 50/60 Hz |
| Network type | AC/DC |
| [Ue] rated operational voltage | 690 V AC |
| Height x Width x Depth | 101 mm x 115 mm x 123.5 mm |
| Product weight | 0.95 kg |
| Standards | IEC 60947-5-1 |
| Warranty period | 12 month |
Special Price
৳19,635.00
was
৳35,700.00
Details
More Information
| Manufacturer | Schneider Electric |
|---|---|
| Part Nunber | LR9F5371 |
| MRP BDT (Tk) | ৳35,700.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}