Product Brand |
Schneider |
| Product main category | TeSys |
| Compatibility sub category | LC1F225…LC1F500 |
| Poles description | 3P |
| Network frequency | 50/60 Hz |
| Network type | AC/DC |
| [Ue] rated operational voltage | 690 V AC |
| Height x Width x Depth | 137 mm x 150 mm x 128 mm |
| Product weight | 2.32 kg |
| Standards | IEC 60947-5-1 |
| Warranty period | 12 month |
Special Price
৳19,635.00
was
৳35,700.00
Details
More Information
| Manufacturer | Schneider Electric |
|---|---|
| Part Nunber | LR9F7375 |
| MRP BDT (Tk) | ৳35,700.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}