Product Brand |
Schneider Electric |
| Product main category | Lighting BBT |
| [Ue] rated operational voltage | 230...400 V AC |
| [Ui] rated insulation voltage | 690 V AC |
| [Ie] rated operational current | 25 A at 35 °C |
| Network frequency | 50/60 Hz |
| Material | Aluminium |
| Busbar description | Straight length |
| Busbar trunking polarity | 3L + N + PE |
| Number of tap-off outlets | 3 |
| Height x Width x Depth | 60 mm x 3000 mm x 51 mm |
| Length | 3 m |
| Product weight | 2.6 kg |
| Standards | EN/IEC 60439-2 |
৳16,000.00
Details
More Information
| Manufacturer | Schneider Electric |
|---|---|
| Part Nunber | KBB25ED4303W |
| MRP BDT (Tk) | ৳16,000.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}