Product Brand |
Schneider Electric |
| Product main category | Lighting BBT |
| [Ue] rated operational voltage | 230...400 V AC |
| [Ui] rated insulation voltage | 690 V AC |
| [Ie] rated operational current | 25 A at 35 °C |
| Network frequency | 50/60 Hz |
| Material | Aluminium |
| Busbar description | Straight length |
| Busbar trunking polarity | 3L + N + PE |
| Number of tap-off outlets | 5 |
| Height x Width x Depth | 46 mm x 3140 mm x 30 mm |
| Length | 3 m |
| Product weight | 3.1 kg |
| Standards | EN/IEC 60439-2 |
৳10,000.00
Details
More Information
| Manufacturer | Schneider Electric |
|---|---|
| Part Nunber | KBA25ED4305W |
| MRP BDT (Tk) | ৳10,000.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}