Product Brand |
Schneider Electric |
| Product main category | Feed unit for KBA |
| Material | Aluminium |
| [Ue] rated operational voltage | 230...400 V AC |
| [Ie] rated operational current | 25 A |
| Height x Width x Depth | 57 mm x 273 mm x 57 mm |
| Product weight | 200 g |
| Standards | IEC 61439-6 IEC 60439-2 |
৳8,500.00
Details
More Information
| Manufacturer | Schneider Electric |
|---|---|
| Part Nunber | KBA25ABG4W |
| MRP BDT (Tk) | ৳8,500.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}