Product Brand |
LS |
| Product main category | Metasol |
| Compatibility sub category | MC-265a...MC-400a |
| Poles description | 3P |
| Network frequency | 50/60 Hz |
| Network type | AC/DC |
| [Ue] rated operational voltage | 690 V AC |
| Height x Width x Depth | 171 mm x 151 mm x 198 mm |
| Product weight | 2.6 kg |
| Standards | IEC 60947-5-1 |
| Country of origin | Koria |
| Warranty period | 12 month |
Special Price
৳20,296.00
was
৳25,370.00
Details
More Information
| Manufacturer | LS |
|---|---|
| Part Nunber | MT-400-3H-350A |
| MRP BDT (Tk) | ৳25,370.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}