Product Brand |
Schneider |
| Product main category | EasyLogic |
| Product Short Name | DM3210 |
| Measuring parameters | 3-ph Voltage |
| Accuracy class | 0.5 |
| Communication port | N/A |
| Network frequency | 50 Hz/ 60 Hz, +/-5 % |
| [Us] rated supply voltage | 90 to 277 V AC / V DC |
| Display | 7 Segment LED display |
| Cut-out Dimension | 92 x 92 mm |
| Height x Width x Depth | |
| Product weight | .4 kg |
| Warranty period | 12 month |
Special Price
৳3,300.00
was
৳5,500.00
Details
More Information
| Manufacturer | Schneider Electric |
|---|---|
| Part Nunber | METSEDM3210 |
| MRP BDT (Tk) | ৳5,500.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}