Product Brand |
ABB |
| Product main category | |
| Compatibility sub category | AX50...AX80 |
| Poles description | 3P |
| Network frequency | 50/60 Hz |
| Network type | AC/DC |
| [Ue] rated operational voltage | 600 V AC |
| Height x Width x Depth | 90 mm x 54 mm x 111 mm |
| Product weight | 0.335 kg |
| Standards | IEC 60947-5-1 |
| Country of origin | Bulgaria |
| Warranty period | 12 month |
Special Price
৳7,700.00
was
৳14,000.00
Details
More Information
| Manufacturer | ABB |
|---|---|
| Part Nunber | TA75DU-52M |
| MRP BDT (Tk) | ৳14,000.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}