Product Brand |
LS |
| Product main category | Metasol |
| Compatibility sub category | MC-500a...MC-800a |
| Poles description | 3P |
| Network frequency | 50/60 Hz |
| Network type | AC/DC |
| [Ue] rated operational voltage | 690 V AC |
| Height x Width x Depth | 530 mm x 360 mm x 212 mm |
| Product weight | 11.5 kg |
| Standards | IEC 60947-5-1 |
| Country of origin | Koria |
| Warranty period | 12 month |
Special Price
৳56,640.00
was
৳70,800.00
Details
More Information
| Manufacturer | LS |
|---|---|
| Part Nunber | MT-800-3H-515A |
| MRP BDT (Tk) | ৳70,800.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}