Product Brand |
Schneider Electric |
| Product main category | Feed unit for KBA |
| Material | Aluminium |
| [Ue] rated operational voltage | 230...400 V AC |
| [Ie] rated operational current | 40 A |
| Height x Width x Depth | 78.5 mm x 300 mm x 75.5 mm |
| Product weight | 400 g |
| Standards | IEC 61439-6 IEC 60439-2 |
৳10,500.00
Details
More Information
| Manufacturer | Schneider Electric |
|---|---|
| Part Nunber | KBA40ABG4W |
| MRP BDT (Tk) | ৳10,500.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}