Product Brand |
LS |
| Product main category | Metasol |
| Compatibility sub category | MC-75a...MC-100a |
| Poles description | 3P |
| Network frequency | 50/60 Hz |
| Network type | AC/DC |
| [Ue] rated operational voltage | 690 V AC |
| Height x Width x Depth | 97 mm x 70 mm x 110 mm |
| Product weight | 0.5 kg |
| Standards | IEC 60947-5-1 |
| Country of origin | Koria |
| Warranty period | 12 month |
Special Price
৳5,240.00
was
৳6,550.00
Details
More Information
| Manufacturer | LS |
|---|---|
| Part Nunber | MT-95-3H-65A |
| MRP BDT (Tk) | ৳6,550.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}