Product Brand |
LS |
| Product main category | Metasol |
| Compatibility sub category | MC-130a/MC-150a |
| Poles description | 3P |
| Network frequency | 50/60 Hz |
| Network type | AC/DC |
| [Ue] rated operational voltage | 690 V AC |
| Height x Width x Depth | 109 mm x 95 mm x 113 mm |
| Product weight | 0.67 kg |
| Standards | IEC 60947-5-1 |
| Country of origin | Koria |
| Warranty period | 12 month |
Special Price
৳8,520.00
was
৳10,650.00
Details
More Information
| Manufacturer | LS |
|---|---|
| Part Nunber | MT-150-3H-93A |
| MRP BDT (Tk) | ৳10,650.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}