Product Brand |
Schneider |
| Product main category | Linergy |
| Range compatibility | TeSys - GV2 TeSys - U TeSys - D TeSys - K |
| Product Type | Comb busbar |
| Number of tap-offs | 3 |
| Poles description | 3P |
| [Ui] rated insulation voltage | 690 V |
| [Ie] rated operational current | 63 A |
| Connection pitch | 45 mm |
| Mounting location | On terminal |
| Length | 135 mm |
| Product weight | 0.058 kg |
Special Price
৳650.00
was
৳1,000.00
Details
More Information
| Manufacturer | Schneider Electric |
|---|---|
| Part Nunber | GV2G345 |
| MRP BDT (Tk) | ৳1,000.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}