Product Brand |
Schneider |
| Product main category | ClimaSys |
| Product or component type | Cooling fan |
| Network frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 230 V AC |
| IP degree of protection | IP54 |
| Air flow | Free flow rate with standard filter : 85 m3/h @ 50 Hz |
| Maximum pressure | 50 Pa flow rate 0 m³/h |
| Rated power in W | 17 W |
| Noise level | 49 dB |
| Cut-out dimensions | 125 mm x 125 mm |
| Height x Width x Depth | 170 mm x 150 mm x 62 mm |
| Product weight | 0.78 kg |
| Warranty period | As specified in the quotation |
Special Price
৳6,175.00
was
৳9,500.00
Details
More Information
| Manufacturer | Schneider Electric |
|---|---|
| Part Nunber | NSYCVF85M230PF |
| MRP BDT (Tk) | ৳9,500.00 |
Reviews
{{title}}
{{detail}}