Technical Spec |
Under Voltage Coil |
| Product Brand | ABB |
| Product type | Accessories |
| Breaker Compitibility | MCCB |
| Control circuit voltage | 220/250 V AC |
| Main model compatibility | Tmax XT |
| Sub model compatibility | XT1 |
| XT2 | |
| XT3 | |
| XT4 | |
| Compatibale breaker range | 0 to 250A |
| Manufacturer | ABB |
|---|---|
| Accessories | Under Voltage Coil |
| Part Nunber | XT1-XT4 (16-250A) - UVT |
| MRP BDT (Tk) | ৳14,300.00 |
Write Your Own Review